Краєвиди міста

Концерт «На крилах Перемоги» •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 12 •травня• 2017, 08:34•

Концерту передував мітинг, у якому взяли участь учні та вчителі ЗОШ№1. До могили розстріляних солдатів Ісаєва, Носкова, Свискова та Стрибілова з квітами прийшли майже всі учні згаданої школи. Організатор та ведуча Лілія Орлова (бібліотекар Міської бібліотеки №1) оголосила про початок мітингу. Пам'ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання  та покладено квіти. Із промовою виступила вчитель історії Любов Свірщевська. Після мітингу всі його учасники переглянули святковий концерт, програма кого була пронизана відчуттям вдячності ветеранам війни. В їх честь звучали пісні: «Спасибі вам, фронтовики», «Ветерани» у виконанні Віталія Насєдкіна та Віктора Гур’єва. Пісню  «Перемога, свята Перемога» майстерно виконала Марина Змеул. Під час виступів в залі панувала тиша, коли Валентина Чайковська читала вірш Віктора Леви «Упав солдат», коли виконувались пісні: «Мальви»(Ольга Фулга), «Журавлі» (Віктор Гур’єв), «Мамине безсоння»(Віктор Захаров). Нескінченними оплесками, зі словами «Браво», глядачі сприйняли пісню «Смуглянка» у виконанні Олександра Кожухаря, присвячену дітям війни. Гаряче аплодували народному аматорському вокальному ансамблю «Горицвіт» (керівник Ольга Бойко), танцювальному колективу «Волошки» (керівник Юлія Тітовська), танцювальному дуету із композицією «Ой у вишневому саду» -  Інні Мараниченко і Юрію Мілацькому, а також  Анні Тітовській, яка виконала на баяні ніжну мелодію вальсу композитора Євгена Доги.

7 травня концерт «На крилах Перемоги» аматори Новоукраїнки презентували мешканцям села Улянівка, на який  були запрошені і жителі сусідніх населених пунктів: Сотницької  Балки, Ворнівки і Єгорівки. Всіх присутніх в залі вітав виконуючий обов’язки старости села -  Олег Коваленко. Програму концерту доповнили учасники філії №3 кбк №1 (культорганізатор Микола Тарасенко): Юлія Тарасенко, Маряна  та Тетяна Лимар, Катерина Попович, Анна Борщ.