Турнір пам’яті Героїв Новоукраїнщини •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 12 •травня• 2017, 07:59•

6 - 7 травня, за підтримки районної та міської влади відбувся турнір із шахів та шашок Пам’яті Героїв Новоукраїнщини за участю спортсменів-аматорів.  Біля Алеї Героїв учасників змагань, проекту «Шахи, шашки – в кожну сім’ю!» привітав заступник голови районної ради Олег Талашкевич. До монументу визволителям покладено квіти та вшановано пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

Що ж до змагань, то 50 спортсменів дводенного марафону були свідками безкомпромісної боротьби як  серед дорослих, так і молоді. Серед юнаків домінують шахісти Миколи Чорного, керівника гуртка із села Рівне. Роман Омельченко, Гліб Старцев, Дмитро Безпаленко, Сергій Баланов, Анастасія Лисоконь, Вікторія Лагода та інші знову були сильнішими за своїх візаві із м. Новоукраїнка. Лише Вікторія Трофімова - учениця місцевого училища, зайняла другу сходинку шахового п’єдесталу серед дівчат.

Серед дорослих - у шахах і шашках змагалися 26 учасників. Переможцем став Іван Руднєв, потіснивши у шахах: Валерія Арбича, Петра Ковальчука, Миколу Паскаря, Георгія Ватульова, а у шашках: Василя Пирогова, Юрія Гаврилова, Василя Руднєва, Віктора Шалацького.

Людмила Єпіфанова вкотре довела, що у шашках їй немає рівних. А учениця Новоукраїнського ДНЗ ПТУ №40 Наталка Жук також увійшла до складу збірної району із шашок для участі в обласних змаганнях, що відбудуться 20-21 травня 2017 року у м. Долинська.

Василь Руднєв