Краєвиди міста

11 травня у Новоукраїнці урочисто піднято прапор Євросоюзу, разом із Державним прапором України та прапором міста. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 11 •травня• 2017, 14:56•

Урочистості присвячені остаточному ухваленню Радою міністрів Євросоюзу рішення щодо скасування віз для громадян України.

Керівники міста і району, які підняли прапори на щоглах  біля міської ради, привітали громадськість нашого міста із довгоочікуваною та визначною подією у нашій державі.

Міський голова Олександр Корінний зазначив, що ми маємо можливість вільно мандрувати Європою, вивчаючи досвід, отримуючи орієнтири економічного, правового та соціального розвитку країн. Маючи зразки розвитку – будемо розбудовувати свою країну, яка має усі можливості стати взірцевим членом демократичної спільноти. Також кожен із керівників звернувся до молодого покоління, якому переймати передовий досвід будівництва держави, починаючи від власної свідомості та розуміння відповідальності за майбутнє України.