У бронзі, у граніті, у наших серцях… •PDF• •Друк•
••Четвер•, 11 •травня• 2017, 10:34•

9 травня біля пам’ятника загиблим воїнам у с. Мар′янопіль відбулося урочисте вшанування 72-річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Згадати тих, хто пройшов крізь жахіття війни, кому вдалося вижити, хто з думкою про своїх матерів, дітей, дружин поліг у бою, зібралися односельчани.

До присутніх з вітальним словом звернулась виконуюча обов’язки старости сіл Мар′янопіль та Кам′яний Міст  Новоукраїнської міської ради Валентина Рачкован. Вона привітала усіх присутніх зі святом та вручила грамоти Новоукраїнської міської ради учасникам війни -  Колесник  Ганні,  Токаренко  Ользі,  Пислиці  Марії.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять полеглих у війні солдат, до підніжжя пам’ятника на честь героїв війни односельцями покладено квіти.

Зі сльозами на очах спостерігали присутні за виступами місцевих аматорів народного мистецтва, які виконували воєнні пісні, читали вірші, а учні Мар′янопільського НВК станцювали фронтовий вальс та продемонстрували «Попурі» на військову тематику.

Дякуючи місцевим підприємцям Антоніні Дейкун та Сергію Майданнику, вже за традицією було організовано частування присутніх.

Організатор

Культурно -дозвілевої діяльності

філії № 2 НКБК № 1                                                                                В. Аркан