Краєвиди міста

Приміщення спортивного залу Новоукраїнської загальноосвітньої школи №3 отримає нове життя, завдяки підтримки небайдужих новоукраїнців. •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •травня• 2017, 18:55•

Нещодавно у спортивному залі школи №3 було встановлено енергозберігаючі вікна та двері. Це не загальна тенденція до збереження енергоресурсів, а створення комфортних умов для занять фізкультурою і спортом.

Адже через старі та пошкодженні елементи конструкцій, у зимовий період температура повітря у приміщенні залу не сприяла повноцінному проведенню занять та роботі спортивних секцій. Покращити стан шкільної спортивної споруди допомогли представники соціально-відповідального бізнесу, які тісно пов’язані із зазначеною школою, постійно надають допомогу навчальному закладу. Тож і цього разу за кошти СТОВ «Росія» (керуючий, депутат міської ради Станіслав Рибак), ТОВ «Зоря» (директор Ігор Литвиненко), ФГ «Землероб» (керівник, депутат міської ради Станіслав Косенко) було придбано енергозберігаючі вікна та двері, а встановлення нових конструкцій забезпечив відділ освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Проведені роботи забезпечать тепло у приміщенні спортивного залу та роздягалень, а це сприятиме не лише заняттям фізкультурою школярів, а й створює умови для розвитку спорту у цьому мікрорайоні нашого міста. Адже заплановано, що приміщення спортивного залу буде використовуватись для роботи спортивних секцій, організації різноманітних змагань, як для дітей, так і для дорослих. Варто зазначити, що продовжуються роботи по реконструкції будівлі міського комунального будинку культури №1, у якому повністю замінено покрівлю та заплановано реконструювати котельню, утеплити стіни. Зазначені заклади стануть центрами змістовного дозвілля для усіх мешканців мікрорайону, що є  альтернативою різноманітним барам, клубам, у яких нашу молодь привчають явно не до цивілізованого відпочинку.

Міський голова Олександр Корінний, висловлює вдячність усім, хто сприяв реконструкції спортивного залу Новоукраїнської ЗШ №3 та впевнений, що влада, разом із  соціально-відповідальним бізнесом, забезпечить сталий розвиток освіти, спорту та мистецтва у нашій громаді.