Житиме вічно моя Україна – кров’ю героїв полита земля. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 05 •травня• 2017, 17:16•

5 травня відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті загиблих військовополонених у концентраційному таборі на ст. Адабаш у роки ІІ Світової війни. У заході взяли участь ветерани війни, представники влади та громадськості, учні новоукраїських шкіл.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний у своїй промові звернувся до присутніх ветеранів, подякувавши їм за ратний подвиг у роки війни, до молоді та громадськості із закликом пам’ятати події понад симидесятилітньої давності, які набули сьогодні особливого значення. Адже нащадки героїв, які перемогли у сорокових роках окупанта, відстоюють рідну землю від не менш кривавого та підступного ворога у наші дні. Олександр Корінний побажав довгих років життя ветеранам і всім мирного неба над Україною.

З подякою до ветеранів та із настановами до молоді звернулись голова Новоукраїнської РДА Віктор Самойленко, заступник голови районної ради Олег Талашкевич. Від представників сучасних захисників України виступив Михайло Сидоренко, зазначивши що рівняючись на звитяжні подвиги старшого покоління, українські воїни з честю відстоюють рідну землю, адже правда за нами.

Ветеран війни, Клименко Іван Григорович один із тих, кому довелось не лише визволяти рідну землю від загарбників, а й бути свідком трагічних подій, що розгортались у окупованій Новоукраїншині, зокрема знущань над в’язнями концентраційного табору. Він закликав пам’ятати про страшні події війни та зробити все можливе, щоб полум’я війни ніколи не нищило долі людей. Іван Григорович подякував владі та усім, хто турбується про ветеранів, упорядковують пам’ятники, меморіали минулої війни, виховує патріотів і захисників Батьківщини.

Зворушливі пісні про минулу війну, що, нажаль, сплелись змістом із сьогоденям, пов’язаного із воєнними  подіями на Сході нашої держави, підкріплені щирими віршами про прагнення миру звучали у виконанні майстрів мистецтв Новоукраїнки та учнів міських навчальних закладів.

Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний висловлює вдячність усім організаторам заходу відділу культури виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, творчим колективам  Новоукраїнського міського комунального будинку культури, дирекції, педагогічним та учнівським колективам ЗНЗ № 3, № 4 та №8, КП «Водокмунгосп», перевізникам в особі керівника Ігоря Ревенка, Новоукраїнській міській ветеранській організації (голова Галина Пиндик), територіальному центру обслуговування одиноких та непрацездатних громадян.