У Новоукраїнці буде проведено аерофотозйомку. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 10 •квітня• 2017, 15:56•

Розпочато роботу щодо виготовлення генеральних планів населених пунктів Новоукраїнської ОТГ. Це одне із завдань затвердженої Стратегії розвитку громади, спрямоване на створення належної нормативної бази, що забезпечує привабливий інвестиційний клімат та організаційні умови для залучення фінансування.

Затвердження актуальних генеральних  планів населених пунктів громади з розмежуванням економічних та житлових зон дає можливість створення єдиного реєстру об’єктів нерухомої комунальної власності (вільних земельних ділянок та майна), запровадження регламенту прав та обов’язків інвесторів і забудовників.

Із цією метою підприємством-розробником генплану Новоукраїнки 11 квітня 2017 року буде проведено аерофотозйомку  території міста за допомогою безпілотного літаючого апарату.