Краєвиди міста

Слава воїнам-інтернаціоналістам! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 16 •лютого• 2012, 14:06•
               15 лютого 1989 року остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

У цьому воєнному конфлікті країна втратила понад 14 тисяч солдат і офіцерів. Тисячі військовослужбовців Радянського Союзу загинули в озброєних конфліктах на території  інших країн.

Війна зламала життя багатьом молодим хлопцям, які чесно виконували свій громадянський обов’язок і залишалися до кінця вірними даній присязі.

В м. Новоукраїнка відбулася низка заходів, присвячених 23-ій річниці виведення радянських військ із Афганістану. В актовому залі районної ради відбулася зустріч колишніх воїнів-інтернаціоналістів  з представниками місцевої влади. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблим солдатам. Міський голова Олександр Корінний, голова райради Валентина Годлевська, заступник голови райради Наталія Степаненко та голова районної організації української спілки воїнів Афганістану Валентин Лихоліт вручили відзнаки, медалі, грамоти, матеріальну допомогу афганцям та сім’ям загиблих воїнів. По закінченню  відбулося покладання квіткових композицій біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Депутатський корпус міської ради та її виконавчий комітет приєднується до вшанування загиблих солдат.