Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад (головного спеціаліста відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку, головного спеціаліста відділу культури і туризму) •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 24 •лютого• 2017, 13:35•

Виконавчий комітет оголошує конкурс:

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за напрямком бухгалтерський облік та аудит за освiтньо-квалiфiкацiйним рiвнем бакалавра, спеціаліста; магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посадi провiдного спецiалiста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в iнших сферах управлiння не менше 3 рокiв за відповідним напрямком діяльності; володіння знаннями чинного законодавства, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм та досконале володіння навиками роботи на персональному комп’ютері.

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за освiтньо-квалiфiкацiйним рiвнем бакалавра, спеціаліста; магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посадi провiдного спецiалiста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в галузі культура не менше 3 рокiв; володіння знаннями чинного законодавства, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм та досконале володіння навиками роботи на персональному комп’ютері.

Учасникам конкурсу до конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх, приймальня) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС); 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті ”Новоукраїнські новини“.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.