Краєвиди міста

Запрошуємо на ковзанку! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 10 •лютого• 2012, 13:25•

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради запрошує усіх мешканців міста на ковзанку, яка розташована по провулку Ковальському, біля загальноосвітньої школи № 6. Площа ковзанки – 504 м2. Ковзанка освітлюється, а тому можна кататися на ній чи грати у хокей навіть у вечірній час.

Міськвиконком вдячний за активне сприяння у створенні ковзанки трудовим колективам Новоукраїнського РЕМ ПАТ «Кіровоградобленерго» (начальник Муха Ю. М.), Новоукраїнського РВ УМНС України в області (начальник Петренко В. О.), Новоукраїнського ЖКП (начальник Третяков В. А.), філії «Новоукраїнський райавтодор» ДП Кіровоградського ОАД (начальник Ткаченко О. В.), приватного підприємства «Райсільгоспенерго і К» (директор Дегтярьов Б. В.).

Якщо дана соціальна ініціатива міського голови знайде зацікавленість у жителів нашого міста, то створення ковзанки буде щорічним (за сприятливих погодних умов).