"Зірка пам'яті" •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •січня• 2012, 10:51•

24 січня 2012 року в міській раді відбулася нарада-семинар з питань координації дій відповідальних осіб з виконання обласної програми «Зірка пам'яті». У нараді взяли участь: міський голова, його заступники, голова міської організації ради ветеранів України, голови міських первинних організацій ради ветеранів, працівники Новоукраїнської ЦРЛ, територіального центру соціального обслуговування, відділу освіти РДА, РЦДЮТ «Зоріт», приватні підприємці.

Під час семінару обговорювались питання щодо узгодження дій відповідальних осіб та представників приватного бізнесу стосовно надання допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни. Було вирішено провести звірку бази даних ветеранів та закріплених за ними відповідальних осіб.

Міський голова Олександр Корінний та голова міської організації рада ветеранів України Анатолій Кравченко висловили подяку приватним підприємцям за надання допомоги ветеранам війни і закликали присутніх вжити усіх можливих заходів щодо поліпшення соціального захисту ветеранів.