Рішення № 20 (Про попередження нещасних випадків на воді у весняно-літній період 2016 року) •PDF• •Друк•
••Неділя•, 10 •квітня• 2016, 15:30•

РІШЕННЯ

від 30 березня 2016 року                                                       № 20

м. Новоукраїнка

Про попередження нещасних випадків на воді у весняно-літній період 2016 року

Відповідно до статті  40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, з метою попередження нещасних випадків на воді, -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати усі водойми, які розташовані на території Новоукраїнської міської ради, непристосованими для купання і масового відпочинку людей.

2. Зобов’язати Новоукраїнське ЖКП до 25 квітня 2016 року встановити поблизу водойм відповідні інформаційні таблички.

3. Рекомендувати міській раді розглянути після уточнення міського бюджету за  І півріччя 2016 року питання про виділення коштів для проведення водолазних обстежень акваторії та обладнання прибережної смуги пляжу водосховища колишнього цукрового заводу.

4. Спеціалісту І категорії міськвиконкому щодо зв’язків з громадськістю Козловському Ю.П. до 25 квітня 2016 року розмістити на офіційному сайті міської ради інформацію про визнання усіх водойм на території міської ради непристосованими для купання.

5. Відділу бюджетного забезпечення та бухгалтерського обліку міськвиконкому забезпечити фінансування робіт, зазначених у пункті 2 даного рішення.

6. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступників міського голови згідно посадових обов’язків.

Міський голова                                                         О. Корінний