Шануємо і пам’ятаємо. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 15 •квітня• 2016, 15:31•
                9 квітня на відкритті традиційного турніру з шахів, шашок (неофіційна відкрита першість району), його учасники вшанували хвилиною мовчання героїчні сторінки подвигу наших земляків, зокрема Героя Радянського Союзу В.Є.Колісніченка, учасника Великої Вітчизняної війни, Герїв Небесної Сотні, воїнів АТО, які захищаючи цілісність нашої країни, пішли у вічність.

Заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич, голова Новоукраїнської міської організації ветеранів Галина Пиндик - підтримали ініціативу ветеранів спорту Новоукраїнки Василя Руднєва, Петра Лисоконя, Григорія Кравчука та Миколи Чорного про створення в місті Новоукраїнка та селі Рівному шкіл з гри в шахи та шашки, настільного тенісу під час канікул та у вихідні дні у Новоукраїнському ЦПК «Ювілейний» та сільському будинку культури і побажали присутнім учням, молоді з допомогою небайдужих людей активно долучатись до творчих ігор, регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Увага присутніх була прикута до фотовиставки історії даного турніру, фахової літератури з теорії і практики шахів і шашок.

За підсумками турніру кращими шахістами серед учнів були: Михайло Правий  із рівнянської школи №5, Олег Чикита і Владислав Плетньов із міської гімназії №7, їх конкурентами у змаганні були Тимофій Білокоз, Ілля Болтян також учні гімназії, Денис Вергун із Рівнянської ЗОШ №7.

Наталія Жук, із ДНЗ «ПТУ №40 м. Новоукраїнка», переграла в шашки своїх опонентів із обласного центру.

Тетяна Сажієнко, майстер місцевого училища, вкотре доводить, що їй під силу змагатися навіть із представниками сильної статі.

Трійку призерів із шашок у напруженій боротьбі склали давні конкуренти  Василь Пирогов, Василь Руднєв та Віктор Шалацький.

Але справжньою окрасою змагань стали баталії на шахових дошках серед чоловіків. Із 13 претендентів чемпіоном і призерами стали: Іван Руднєв, Микола Чорний, Валерій Арбич, яким гідно протистояли: кіровоградець Віктор Іщенко, глодосянин Микола Паскарь, рівняці Леоні Ватульов, Григорій Ватульов, Петро Лисоконь, місцеві аматори гри: Володимир Бурковський, Григорій Кравчук, Олександр Пиріг, Віктор Палій, Сергій Левченко.

Усі переможці та учасники турніру були нагороджені грамотами і подарунками від спонсора турніру депутата обласної ради Володимира Арсірія та Новоукраїнської районної організації ради ветеранів України.

Після закінчення змагань їх учасники поклали квіти до підніжжя обеліска Слави.

Керівник фізичного виховання ДНЗ «ПТУ №40 м. Новоукраїнка»

Василь Руднєв