Дню ветеранського футзалу – бути! •PDF• •Друк•
••Середа•, 30 •березня• 2016, 10:22•

26 березня, другий рік поспіль, у спортивному залі ДНЗ «ПТУ №40 м. Новоукраїнка» пройшов День ветеранського футзалу, присвячений пам’яті гравців минулих літ, які пішли у вічність. У турнірі брали участь команди, до складу яких входили гравці у віці від сорока років, а також команда господарів турніру «Хлібодар», яку тренує організатор заходу, керівник фізичного виховання профтехучилища Василь Руднєв. Учнівська команда брала участь у турнірі поза конкурсом, готуючись до футзальних змагань серед професійно-технічних навчальних закладів області.

Шановне зібрання привітав легендарний футболіст новоукраїнських чемпіонатів 60-тих років, нападник - Віктор Іванович Палій.

Юним футболістам було чому повчитись у ветеранів, за плечима яких виступи за збірні команди Кіровоградщини у різні роки. Турнір видався видовищним і напруженим, в якому лише остання гра визначила переможця і призерів футзальних баталій.

Гравці команди «Ветеран», до складу якої входили: брати Олег і Олександр Корінні, Володимир Бойко, Микола Троянський, Олег Могулько, Костянтин Веремієнко, Олександр Кулаковський вибороли кубок змагань та відзначені грамотою Новоукраїнської районної федерації футболу. Друге і третє місця зайняли команди «Дружба» і «Океан». Четверту сходинку посіла команда «Еней» із села Рівне. Не обділеною подарунками залишилась і учнівська команда «Хлібодар», яка отримала за участь у змаганні м’ячі.

У номінаціях кращий гравець, кращий гол, кращі у лініях були визначені і відзначені: Олександр Поліщук, Сергій Панасенко, Володимир Бойко, Микола Тилоха, Олег Гречан.

Долучились до організації змагань: Новоукраїнська районна рада, Новоукраїнська районна федерація футболу, Рівнянська сільська рада, Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів, підприємці: Микола Троянський, Олег Брайченко, Олег Гречан.

У планах районної федерації футболу – зробити цей турнір традиційним.

Керівник фізичного виховання ДНЗ «ПТУ №40 м. Новоукраїнка» Василь Руднєв