Новоукраїнські чемпіони •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 22 •лютого• 2016, 16:45•

ФК "Новоукраїнка" – чемпіон Кіровоградщини з футзалу!

Другий рік поспіль ФК "Новоукраїнка" стає чемпіоном Кіровоградщини з футзалу. Цього разу команда з Новоукраїнки достроково за 2 тури до завершення чемпіонату перемогла у 2-ій лізі, тож наступний сезон розпочне у 1-ій, з якої до когорти найсильніших "Екстра-ліги" залишається один крок.

Граючий тренер, голова районної федерації футболу Олександр Корінний дякує своїм партнерам і водночас підопічним, які вкотре змусили футбольну область говорити з повагою про спортивну Новоукраїнщину: Олександру Тітенку, Дмитру Корінному, Андрію Федотову, Владиславу Козаку, Вадиму Продану, Вадиму Кроту, Артему Щербатюку, Леоніду Косенку, Костянтину Івлєв, Миколі Гусєву, Ігореві Ютишу та Роману Черних, а також за підтримку команди її президента, директора ТОВ "Степ-Агро" Володимира Арсірія. В кубкових баталіях, де команда увійшла до четвірки кращих команд області, сенсаційно перемігши у 1/4 фіналу одного з лідерів "Екстра-ліги" "Нову Поліцію", допомагає керівник ФГ "Землероб" Станіслав Косенко. А те, що наша команда готова до змагань у когорті найсильніших, говорить результат матчу ¼ Кубка Кіровоградщини з фут залу, в якому наші земляки перемогли одно з лідерів обласного фут залу – команду «Нова Поліція» з рахунком 5:4 і пробилися до півфіналу найпрестижнішого кубкового турніру. То ж тепер триматимемо кулаки за наших хлопців та, надіємося, у фінальному протистоянні.

Очильник районної федерації футболу привітав зі вдалим дебютом і команду наших земляків із села Рівного «Прометей», яка зайняла високе третє місце серед команд 3-ї ліги обласного чемпіонату, та побажав рівнянням також підвищитися в класі.

«Зерновик» вчетверте чемпіон!

Завершився восьмий відкритий чемпіонат міста Новоукраїнка з волейболу. Вчетверте поспіль найсильнішою командою став Новоукраїнський «Зерновик», який отримав 10 перемог у 10-ти матчах. Другими фінішували волейболіст з м. Помічної, бронзові нагороди дістались волейболістам Новоєгорівського «Атланта».

Успіх команді «Зерновик» забезпечили супердосвідчені Сергій Сухина, Григорій Гетманенко, старожили клубу  Олексій Урсолов, Олександр Корінний (капітан команди),  Олег Кислов, Богдан Зіненко, Олександр Забілястий, Олександр Юренко, перспективна молодь Андрій Денисенко та Олександр Городніцький. Матеріально підтримує команду керівник однойменного господарства Володимир Ігнатенко, завжди з командою Олександр Бондаренко та Олег Шевчук. Попереду у цього колективу ще багато нових досягнень, адже сплав молоді та досвіду - то завжди запорука успіху!
нагородження команд-призерів та кращих гравців чемпіонату відбудеться 6 березня перед початком традиційного турніру в селі Новоєгорівка.