Новоукраїнщина спортивна. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 01 •лютого• 2016, 17:12•

23 та 30 січня відбулись стартові тури відкритого чемпіонату міста з волейболу, присвяченого 72-й річниці визволення Новоукраїнки від німецько-фашистських загарбників.

Щосуботи в спортивних залах 6 команд-учасниць виборюють звання чемпіона.

Після двох турів одноосібним лідером є новоукраїнський «Зерновик», який одержав чотири перемоги в чотирьох матчах та набрав максимальну кількість очок – вісім.

Із сімома очками другу і третю сходинку ділять між собою команди з міста Помічна та новоєгорівський «Атлант». Четверту і п’яту сходинку з п’ятьма очками в активі - новомиколаївський «Лан» та волейболісти з Глодос.

Несподіванкою є останнє місце на сьогодні одного з лідерів волейболу - рівнянського «Енея», який поки що не знає смаку перемог. Проте підопічні Аліма Бердніка та Василя Демченка мають потужну команду і обов’язково в останніх трьох турах спробують поборотись за медалі.

Продовжуються ігри чемпіонату області з футзалу, в яких наш  район представлений двома колективами: ФК «Новоукраїнка» (головний тренер Олександр Корінний) та рівнянський «Прометей» (тренер Микола Лаганяк).

В ІІ лізі новоукраїнці впевнено лідирують, маючи 22 очки після 9 турів. В останньому матчі новоукраїнці переграли команду «Сокіл» з Кіроовградського району з рахунком 3:1. В нашій команді відзначились голами Артем Щербатюк, Олександр Корінний та Олександр Тітенко. 7 лютого на новоукраїнців чекає найважче випробування – гра з командою ФК «Грузьке», яка наразі посідає другу сходинку.

В ІІІ лізі рівнянський «Прометей» після 11 турів має 21 очко в активі та посідає третє місце, поступаючись лідеру десятьма очками.

А от у кубку області з футзалу стартували 32 команди. Вже на першій стадії 1/16 фіналу сліпий жереб звів новоукраїнців та рівнянців в очному протистоянні. Дербі між земляками проходило в безкомпромісній, чоловічій боротьбі і закінчилось мінімальною перевагою ФК «Новоукраїнка»з рахунком 3:2.

А вже в п’ятницю, 29 січня, в рамках 1/8 фіналу кубка області, ФК «Новоукраїнка» зміг переграти сильнішого за класом представника І ліги – кіровоградський «Аграрій» з рахунком 8:5 та увійшов до вісімки кращих команд області. Матчі цієї стадії відбудуться у Кіровограді з 16 по 26 лютого.

Побажаємо успіхів нашим землякам та тримаємо за них кулаки!

Кубок міста Кіровоград з футзалу сезону 2016 року

8 - й чемпіонат з футзалу "Друга ліга" Кіровоградська область.