26 січня Новукраїнщина попрощалась із своїм героєм - Яремою Віталієм Івановичем, учасником АТО, який протягом одинадцяти місяців перебував на військовій службі, захищаючи Україну від ворога. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 26 •січня• 2016, 17:01•

Рідні і близькі, громадськість Новоукраїнщини, побратими по військовій службі, керівники міста і району провели в останню путь Захисника Батьківщини.

У своїй промові міський голова Олександр Корінний запевнив, що міська і районна влада, волонтери, громадськість не залишать наодинці з проблемами  родину військовослужбовця, допомагатимуть його сім’ї.

Поховали Віталія Ярему з усіма належними почестями на Алеї Героїв АТО, поряд з могилами Володимира Мамадалієва та Андрія Ткаченка.

Вічна пам’ять Героям!