Краєвиди міста

26 січня у Новоукраїнці оголошено день жалоби. •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 25 •січня• 2016, 09:53•

22 січня 2016 року помер наш земляк, учасник антитерористичної операції Ярема Віталій Іванович.

Відповідно до розпорядження міського голови №18 від 25 січня 2016 року, з метою  вшанування пам’яті  уродженця міста Новоукраїнка, Яреми Віталія Івановича, учасника антитерористичної операції:

1. Оголошено 26 січня 2016 року днем жалоби.

2. У день жалоби на знак скорботи за загиблим земляком приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях органів місцевого самоврядування  та органів виконавчої влади, комунальних підприємств і закладів, державних підприємств, установ та організацій на території міста.

3. Провести о 12 год. 00 хв. загальноміську хвилину мовчання, зупинивши рух громадського та приватного транспорту.

4.Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста.

5.Рекомендувати релігійним громадам провести в церквах міста поминальні молебні за загиблим.

Траурна процесія від будинку Віталія Івановича вирушить  об 11 годині, громадська панахида відбудеться біля стели Героям Небесної Сотні в 11.30.