Краєвиди міста

Українські розваги на Старий Новий рік •PDF• •Друк•
••Середа•, 18 •січня• 2012, 08:34•

У нашому дошкільному закладі вже кілька років поспіль стало невід’ємною традицією проводити зимові розваги, присвячені святкуванню Старого Нового року у народному стилі.

Особливістю таких розваг є те, що у них немає глядачів, а лише дійові особи. Тобто і діти, і педагоги є безпосередніми учасниками дійства.

13 січня, напередодні свята Василя і Меланки, веселий гурт щедрувальників вітав усіх працівників та дітей дитячого садка №1 «Ромашка»  веселими щедрівками та колядками. Виконувався український народний звичай – меланкування. Був тут Василь з Меланкою, цигани. Діти продемонстрували знання колядок, щедрівок, веселих новорічних потішок.

Українські розваги на Старий Новий рік дуже подобаються нашим вихованцям тому, що у них багато музики, веселих і кумедних епізодів, які піднімають настрій і дають змогу від душі посміятися і залучитися до веселого святкового дійства.

Тож саме такі розваги за народним звичаєм сприяють зміцненню та гармонізації національної свідомості маленьких українців та популяризують українські народні звичаї та традиції.

Музкерівник  ДНЗ №1 «Ромашка»

Горбатенко З.В.