Запитуєте - відповідаємо •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 13 •січня• 2012, 17:35•

Під час чергової сесії Новоукраїнської міської ради до міського голови звернувся депутат Колоколов А.О. з питанням стосовно розміру тарифів на отримання ритуальних послуг.

З цього приводу виконавчий комітет міської ради повідомляє, що на балансі міської ради перебуває два кладовища: кладовище № 1, яке розташоване біля Новоукраїнського ПТУ № 40, та кладовище № 2 («Топольки») – по вул. Чайковського.

Кладовище № 1 обслуговує Новоукраїнське ЖКП. Кладовище № 2 до грудня 2011 року перебувало в концесії у приватного підприємця Білоуса В.В. Після йог добровільної заяви про розірвання договору концесії дане кладовище з грудня 2011 року передане для організації поховання та надання ритуальних послуг ФОП Шавініну О.В., який зобов’язався протягом весни 2012 року здійснити за власні кошти благоустрій території кладовища та в подальшому підтримувати належний санітарний стан даного об’єкту.

Також доводимо до відома жителів міста, що тарифи на придбання та оформлення предметів і послуг ритуального призначення були затверджені рішенням міськвиконкому попереднього складу від 26.08.2010 року і протягом 2011 року не переглядалися. Концесіонери не мають права в одноосібному порядку підвищувати тарифи при організації поховання та наданні ритуальних послуг.

Слід також зазначити, що згідно статті 25 Закону України «Про поховання та похоронну справу» місце для поховання померлого виділяється на території кладовища безоплатно.

Громадяни не обов’язково повинні користуватися послугами концесіонера, а можуть здійснювати поховання своїми силами.

У разі надання ритуальних послуг за завищеними тарифами, рекомендуємо жителям міста звернутись до заступника міського голови  О.М. Руденка особисто чи за телефоном 2-13-32.