Будьте обачними! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 16 •листопада• 2015, 08:55•

Шановні жителі м. Новоукраїнки!

Якщо говорити мовою статистики, 95% пожеж, які сталися на території району з початку цього року, виникли у приватних домоволодіннях та житлових будинках громадян.

Серед найбільш поширених причин виникнення пожеж – необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електроприладів. Крім того, більшість випадків гибелі людей у житловому секторі сталася саме через паління у нетверезому стані та порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

Тож нагадаємо: аби захистити свої домівки від вогню, не паліть у ліжку, слідкуйте за справністю електропроводки та пічного опалення, вчасно очищуйте димоходи від сажі, користуйтеся лише сертифікованим газовим обладнанням та електронагрівальними приладами.

Будьте обачними, бережіть майно та цінуйте життя!