І диво стало реальністю •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •січня• 2012, 16:45•

Блискучими іскорками посмішок, феєрією святкового настрою, зорепадом подарунків запам’яталися для дітей Новоукраїнського ДНЗ № 5 «Берізка» Новорічні свята. Силами керівництва закладу, музичних керівників, вихователів, батьків для дітей кожної з груп дитячого садка було організовано цікаві Новорічні ранки. Протягом всіх передсвяткових та святкових днів садочок сяяв міріадами вогників, святковий настрій панував весь час, все дихало передчуттям Новорічного дива! І диво стало реальністю.

Головною подією цих свят стали відвідини ДНЗ № 5 секретаря міської ради Вишневецької Л.Д. Вона була присутня на дитячому Новорічному мюзиклі «Черевички» за мотивами повісті М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» (вихователі Цертій Л.О., Якимчук І.П., муз. керівник Павелкова Н.В.) Хочеться зазначити, що керівництво міської ради постійно підтримує, опікується, допомагає у вирішенні багатьох проблем, які виникають у ДНЗ № 5. Та Новорічний подарунок від міської влади перевершив усі очікування! Дитячому садку було подаровано новий комп’ютер та кольоровий принтер. Цей дуже потрібний подарунок ще більше збагатить методичну базу дитячого закладу.

Ми щиро вдячні за Новорічний подарунок міському голові Корінному О.О., його заступникам та депутатському корпусу Новоукраїнської міської ради!

За дорученням колективу Новоукраїнського ДНЗ №5 «Берізка»

завідуюча Донець Н.Є.