Акція «Почесний бібліотекар» продовжується! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 10 •січня• 2012, 09:32•

На початку нового року у бібліотеках проходить перереєстрація читачів. В минулому році ми започаткували акцію «Почесний бібліотекар», яка стала  цікавою і корисною не тільки для читачів а й запрошених «бібліотекарів». Тому з третього по п’яте січня у центральній районній бібліотеці  проводилася акція «Почесний бібліотекар», у рамках якої прийом читачів та перереєстрацію читацьких формулярів разом з працівниками відділу обслуговування бібліотеки  здійснювали відомі, шановані люди нашого міста.

На запрошення взяти участь в акції та спробувати себе у якості бібліотекаря відгукнулись: Заслужений вчитель України, викладач зарубіжної літератури, президент клубу інтелектуальної творчості Олександр Каєнко , секретар міської ради Людмила Вишневецька , Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний , керівник апарату райдержадміністрації  Лариса Богданова , начальник управління праці і соціального захисту Тетяна Олефіренко , голова первинної організації ветеранів освіти  Людмила Крецул , генеральний директор   СТОВ "Степ-Агро" Володимир Арсірій ,  волонтер Корпусу Миру США в Україні  Анжела  Лайнен,  директор РЦСССДМ Ірина Бецишена , директор краєзнавчого музею Микола  Гаращенко, головний спеціаліст РУЮ Світлана Феденюк,  вчитель  ЗОШ №1 Неля Брославцева, керівник народного самодіяльного аматорського театру Анатолій Тєлков.

Користувачі нашої бібліотеки   мали  можливість не лише провести необхідну процедуру перереєстрації, а й поспілкуватись з почесними людьми Новоукраїнщини, почути від них привітні поздоровлення зі святами.

А «почесні бібліотекарі», у свою чергу, ще раз особисто переконалися, що видача книг на абонементі сприяє не лише підвищенню освітнього та культурного рівня читачів, але й поширенню сфери впливу бібліотеки, створенню її позитивного іміджу.

За матеріалом Центральної районної бібліотеки.