Розпорядження про скликання чергвої 15 сесії міської ради 6 скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 05 •січня• 2012, 16:47•

Розпорядження

міського голови м. Новоукраїнки Кіровоградської області

від 3 січня 2012 року                                                                    № 1

Про скликання чергової

п’ятнадцятої сесії міської

ради шостого скликання

На підставі статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -

1. Скликати чергову п’ятнадцяту сесію міської ради шостого скликання 12 січня 2012 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету міської ради.

2. На порядок денний винести такі питання:

2.1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку  м. Новоукраїнки на 2012 рік.

2.2. Про виконання плану роботи міської ради за 2011 рік та план роботи міської ради на 2012 рік.

2.3. Про затвердження додатку до Програми реформування і оздоровлення фінансово-економічного стану комунального господарства м. Новоукраїнка на 2011-2015 роки.

2.4. Про затвердження звіту про виконання бюджету міської ради за 2011 рік.

2.5. Про міський бюджет на 2012 рік.

2.6. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.

2.7. Про затвердження видатків фонду охорони навколишнього природного середовища.

2.8. Про встановлення надбавок міському голові та його заступникам.

2.9. Про преміювання та надання матеріальної допомоги  заступникам міського голови.

2.10. Про надання дозволу на виплату міському голові премій та матеріальної допомоги.

2.11. Про затвердження розпорядження міського голови  від 27 грудня 2012 року № 228 „Про прийняття тимчасових кошторисів на січень 2012 року“.

2.12. Про прийняття безхазяйного  майна  до комунальної  власності  територіальної громади   міста.

2.13. Про  затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації  у 2012 році.

2.14. Про надання пільг при оподаткуванні міським  житлово-комунальним господарствам в 2012 році.

2.15.  Про звільнення комунальних підприємств міста від сплати частини прибутку  до загального фонду міського бюджету в 2012 році.

2.16. Про надання дозволу  на видачу металевих труб колишньої мережі теплопостачання.

2.17. Про депутатський запит Вишневецької Л.Д. щодо встановлення платформи на ст. Адабаш.

2.18. Питання землевідведення та землекористування.

3. Секретарю міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому, в межах повноважень, взяти участь у розгляді вказаних питань та підготовці проектів рішень.

Міський голова                                    О. Корінний