Відкриті змагання з греко-римської боротьби у Новоукраїнці. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 21 •липня• 2015, 10:12•

97 юних борців греко-римського стилю в віці від 8 до 15 років з Южноукраїнська, Вознесенська, Веселінового Миколаївської області та Кіровограда, Новимиргорода і Новоукраїнки в День захисту дітей, 1 червня, змагалися за перемогу у відкритій першості Новоукраїнського району.

Змагання були приурочені 100-річчю видатного хлібороба, двічі Героя Соціалістичного праці з с.Комишувате, Новоукраїнського району О.В.Гіталова та пройшли в запеклій безкомпромісній боротьбі на імпровізованому борцівському килимі, посеред футбольного поля на центральному стадіоні «Колос».

Відкрив змагання та надихнув юних спортсменів на перемогу ветеран спорту, майстер спорту СРСР з класичної (греко-римської) боротьби, багаторазовий переможець різноманітних змагань Масол А.В., який присвятив тренерській роботі у Новоукраїнці десятки років та виховав цілу плеяду видатних спортсменів, які вписали яскраву сторінку в книгу спортивних досягнень Кіровоградщини.

Настрій на змаганнях панував святковий, вболівальники на трибунах дружньо вітали гучними оплесками переможців сутичок та щиро раділи перемогам своїх земляків-новоукраїнців. Серед чисельних глядачів було чимало батьків-учасників змагань, які не приховували гордість за своїх дітей, які можливо вперше в житті виходили на змагальний килим, і за підсумками турніру, зважаючи на те, що займаються боротьбою тільки півроку (!), дали гідний бій більш досвідченим і підготовленим спортсменам.

В напруженій боротьбі переможцями в своїх вагових категоріях стали:

Ігнатьєв С.(м. Новоукраїнка), Гринчук С., Алексєєнко К., Кузмін О., Кушнір О.(всі з м.Веселінове), Політаєв М.(м.Южноукраїнськ), Ткаченко М.(м.Кіровоград), Жуган І. (Веселінове), Подякін А.(м.Южноукраїнськ), КучеренкоА.(Веселінове).

Друге місце посіли :

Плетньов В.( м. Новоукраїнка), Парфьонов В.( м. Веселінове), Григорян А., Канівець О. (м.Новукраїнка), Арташ М., Іванов І.( м.Вознесенськ), Романенко П.(м.Кіровоград), Тоток А. (м.Новоукраїнка), Самсонов Д.( м.Веселінове), Нетюхайло Д.(м.Новоукраїнка).

Третє місце зайняли :

Гавриш Ю., Холод В.(м.Новукраїнка), Ярчук О. ( м. Веселінове), Савескул О. (м.Вознесенськ), Побережець В.( м.Новомиргород), Приймак Д., Тищенко В., Рубля М.(всі з м.Новоукраїнка).

Змагання відбулися за підтримки голови Новоукраїнської районної адміністрації Савенка В. А. та завдячуючи меценату Арсірію В. В., директору місцевого СТОВ “Степ-Агро”. На окрему подяку заслуговують члени оргкомітету ветеран спорту Масол А. В., викладач фізичної культури Новоукраїнської ЗОШ №6, ветеран спорту Заворотній П. М., заступник голови районної ради Степаненко Н.А., в. о. директора ДЮСШ Гетманенко Г.П. та весь колектив Новоукраїнської ДЮСШ, які підтримали ініціативу молодого тренера з греко-римської боротьби Тотка Олександра.

Президент федерації греко-римської боротьби Кіровоградської області вручив Подяки за вагомий вклад в популяризацію та розвиток олімпійського виду спорту - греко-римської боротьби в Кіровоградській області Савенко Валерію Анатолійовичу, голові Новоукраїнської районної державної адміністрації, Арсірію Володимиру Вікторовичу, директору СТОВ “ Степ - Агро”, Масолу Альберту Володимировичу, майстру спорту СРСР з класичної (греко-римської) боротьби, ветерану спорту, Заворотньому Петру Михайловичу, викладачу фізичної культури Новоукраїнської ЗОШ №6, ветерану спорту.

За інформацією прес-служба ФГРБ Кіровоградської області та відділу молоді і спорту Новоукраїнської райдержадміністрації