Новорічний ярмарок •PDF• •Друк•
••Четвер•, 29 •грудня• 2011, 09:51•

24-го грудня в Кіровограді, на площі Б.Хмельницького, пройшов передсвятковий новорічний ярмарок, де був представлений чималий вибір сільськогосподарської продукції та товарів.

Ярмарок - це чудова можливість придбати продукцію безпосередньо від її виробників і за цінами значно нижчими від ринкових. Крім того, ярмарок - це й святкова атмосфера, адже на торговельному майданчику представлені не лише товари, а й творчий доробок області.

Творчі колективи зі всієї Кіровоградщини прибули, щоб привітати жителів обласного центру та його гостей з наступаючими святами. Новоукраїнщину представляв народний аматорський фольклорний колектив «Чиста криниця» міського Будинку культури № 2. з програмою «Ми прийшли на вогник до цієї хати». У виконанні колективу прозвучали новорічні пісні та щедрівки, а Дід Мороз з Снігуронькою поздоровили всіх присутніх, зичили їм здоров’я та всього найкращого в Новому році.

Хочемо висловити слова подяки за допомогу в організації поїздки генеральному директору ТОВ «Зерновик» Ігнатенку В.В., який виділив транспорт для поїздки колективу до обласного центру,  та голові районної організації Партії регіонів Арсірію В.В. за виділені кошти для учасників. Хочеться поздоровити їх з наступаючим Новим роком. Нехай Новий рік увійде до Ваших осель добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, натхнення на нові вагомі здобутки.

Ковалик Г.Ю. - директор міського Будинку культури № 2  та колектив   «Чистої криниці»