Щоб футбол став масовим потрібно консолідувати зусилля усіх зацікавлених у його розвитку •PDF• •Друк•
••Четвер•, 22 •січня• 2015, 15:17•

Нещодавно відбулося чергове засідання дитячо-юнацького комітету федерації футболу району. Про розвиток дитячо-юнацького футболу, його популяризацію  розповів голова дитячо-юнацького комітету Юрій Кобець.

Також на засіданні, за підсумками участі шкільних команд у районних та обласних змаганнях, голова районної Федерації футболу  Олександр Корінний  передав вчителям фізичного виховання ЗОШ та тренерам ДЮСШ  посібники та відеодиски з методичними розробками, щодо проведення тренувань та змагань зі школярами на високому професійному рівні. Вручив О.Корінний і футбольні м’ячі, які допоможуть тренерам і вчителям  виховати майбутніх зірок футболу.

Олена Комісаренко