Заява на оренду земельної ділянки для ведення городництва •PDF• •Друк•

Міському голові

Корінному О.О.

З А Я В А

Прошу затвердити проект землеустрою та передати в оренду земельну ділянку для  ведення городництва, що знаходиться за адресою_______________ строком на ____ років  площею _____ га, кадастровий номер ______________________.

На підставі розробленого проекту землеустрою _______________________

Не заперечую проти використання моїх персональних даних.

До заяви додаю:

Ксерокопію проекту землеустрою та витяг з ДЗК додаю.

“____” __________________ 2014 року                  ______________

(підпис)