Зустріч з ветеранами •PDF• •Друк•
••Четвер•, 08 •грудня• 2011, 16:50•

7 грудня  2011 року міський голова Корінний О.О. провів зустріч з   ветеранами праці виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Під час зустрічі Олександр Олександрович  привітав всіх присутніх з професійним святом – Днем місцевого самоврядування та вручив ветеранам квіти і подарунки – годинники  із символікою Новоукраїнської міської ради.

Працівники апарату виконавчого комітету мали можливість познайомитися і поспілкуватися з людьми, які не один рік віддали справі служіння міській громаді. Серед присутніх були Масякін Віталій Данилович - колишній голова міськвиконкому, Крейман Діна Іванівна та  Кірпічова Наталія Петрівна - заступники міського голови, Макаров Микола Федорович - секретар міської ради, працівники централізованої  бухгалтерії -  Дукарт Юлія Олександрівна, Ілюшина Галина Іванівна, Левченко Валентина Іванівна, Стецюренко Валентина Миколаївна, Набоченко Раїса Василівна та техпрацівник -  Гордієнко Валентина Никифорівна. Харькова Тетяна Іванівна, на жаль, за станом здоров’я не змогла прийти на зустріч, її відвідали вдома міський голова Корінний О.О. та секретар міської ради Вишневецька Л.Д.

За побажаннями ветеранів такі зустрічі стануть традиційними.