Коротка довідка •PDF• •Друк•
••Середа•, 07 •грудня• 2011, 15:59•

Корінний Олександр Олександрович  народився 14 серпня 1977 року у місті Новоукраїнка Кіровоградської області.

Освіта вища, у 1999  році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, здобувши кваліфікацію вчителя української мови та літератури, у 2008 році закінчив Дніпропетровський  регіональний інститут державного  управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію магістра державного управління.

Трудову діяльність розпочав у серпні 1999 році керівником гуртка Новоукраїнського дитячого юнацького центру, працював педагогом –організатором  та учителем української мови і літератури в Новоукраїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6, з червня 2000 по березень 2001 року -  директор Новоукраїнської дитячо – юнацької спортивної школи.

З березня 2001 року  працював в органах  виконавчої влади:  пройшов шлях від головного спеціаліста відділу з питань молоді та спорту   Новоукраїнської районної державної адміністрації до начальника цього відділу. З вересня 2006 року до листопада 2010 року працював начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Одружений, виховує сина.

12 листопада 2010 року  обрано міським головою міста Новоукраїнська Кіровоградської області (рішення міської ради від 12.11 2010 року № 1).