Оголошення переможців конкурсів •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 06 •грудня• 2011, 18:44•

Підсумки міського конкурсу дитячого малюнка «Моє рідне місто»

та міського конкурсу творів учнівської молоді «Якби мером був я»

Протягом листопада 2011 року виконавчий комітет Новоукраїнськї міської ради  проводив міський конкурс дитячого малюнка «Моє рідне місто» та міський конкурс творів учнівської молоді «Якби мером був я» на краще висвітлення проблематики розвитку місцевого самоврядування. До оргкомітету-журі надійшло 38 письмових творів та 17 малюнків наших юних художників.

Слід зазначити, що роботи усіх без виключення конкурсантів заслуговують високої оцінки і не було серед них яскраво виражених лідерів або аутсайдерів. Саме тому у деяких номінаціях не було єдиного переможця і перші місця були поділені між двома конкурсантами, а різниця у сумарній кількості балів між тими, хто зайняв перше і друге місця була зовсім мізерною.

Усі п’ять членів оргкомітету-журі (міський голова Корінний О. О., секретар міської ради Вишневецька Л. Д., заступник міського голови Руденко О. М., архітектор міста Коробов А. О., заступник директора Новоукраїнського РЦДЮТ «ЗОРІТ» Сава Т. А.) оцінювали кожну роботу конкурсантів окремо і не мали змоги бачити оцінки, виставлені колегами. Переможці визначалися за найбільшою сумою набраних балів.

Перше місце у міському конкурсі дитячого малюнка «Моє рідне місто» здобули:

- у віковій категорії «6-9 років»: учениці ЗШ №3 Данілова Анастасія і Рудь Діана;

- у віковій категорії «10-13 років»: учениці ЗШ №6 Куртичан Вікторія і Тітенко Катерина;

- у віковій категорії «14-16 років»: учениця ЗШ №6 Круценко Євгенія і учениця ЗШ №8 Таран Тетяна.

Також дипломом другого ступеня було нагороджено учня ЗШ №6 Філоненка Максима.

Переможцями міського конкурсу творів учнівської молоді «Якби мером був я» стали:

- серед учнів 5-7 класів: Андріяш Дмитро (ЗШ №6);

- серед учнів 8-9 класів: Савчук Інна і Доценко Ярослав (ЗШ №6);

- серед учнів 10-11 класів: Аркан Діана (гімназія №7).

За зайняте друге місце у вищезазначеному конкурсі були нагороджені:

- серед учнів 5-7 класів: Бончук Діана і Ткаченко Ярина (ЗШ №6);

- серед учнів 8-9 класів: Курносов Анатолій (ЗШ №6);

- серед учнів 10-11 класів: Геник Світлана (ЗШ №4).

Церемонія нагородження відбулася 6 грудня 2011 року на сесії Новоукраїнської міської ради, де діти мали змогу познайомитися з депутатами міської ради та поспостерігати за їх роботою.