"Матч поколінь" у Звірівці •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 01 •липня• 2014, 16:00•

З нагоди святкування Дня села 28 червня у Звірівці відбувся символічний "матч поколінь", в якому взяли участь ветеранська та молодіжна команди з футболу. В цей день на полі шкільного стадіону глядачі могли побачити одночасно і тих, хто писав славну історію спорту в селі, і майбутнє звірівського футболу.

Організаторами матчу виступили міський голова Олександр Корінний та депутат міської ради Олег Гречан, а фінансову підтримку для нагородження учасників (Кубок, призи командам та премії кращим гравцям), як завжди, надав депутат обласної ради, директор ТОВ "Степ-Агро" Володимир Арсірій. Від самої гри глядачі отримали масу задоволення, адже команди на двох забили аж 12(!) голів: за "Молодь" двічі відзначився Сергій Нігай, по разу забивали Дмитро Добровольський, Єгор Махінько та Андрій Рудий. Відповідь "Ветерана" була вагомішою: дублями розписалися у воротах молоді Олександр Корінний та Юрій Шибистий, по разу засмутили голкіпера Олег Брайченко та Ігор Ютиш, а капітан команди Михайло Івлєв продемонстрував майстерну паузу і чудово забив з пенальті.

Кращими гравцями матчу було визнано Романа Романова (воротар), Юрія Шибистого (захисник), Андрія Рудого (півзахисник), Михайла Івлєва (нападник), Дмитра Добровольського (гравець) та Олега Брайченка (тренер), які отримали грамоти міської ради та грошові премії від СТОВ "Степ-Агро". По закінченні матчу було вирішено зробити футбольні змагання з нагоди дня Звірівки традиційними і проводити їх з наступного року із запрошенням команд із сусідніх сіл.

Крім гарного настрою та чудового спортивного свята, даний матч подарував впевненість у тому, що майбутнє у звірівчан є, адже досвід і молодість – це запорука гарних результатів у майбутньому!

Олена  Комісаренко