Краєвиди міста

Рішення № 139 (право власності) •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 06 •грудня• 2011, 17:32•

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2011 року                                                        № 139

м. Новоукраїнка

Про оформлення права власності

на об’єкти  нерухомого майна

Керуючись статтею 144 Конституції України,  пунктом 10  частини „б“  статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“,  Тимчасовим положенням  про  порядок  реєстрації  прав  власності на нерухоме майно, затвердженим наказом Міністра юстиції України № 1692/5 від  28.07.2010 року, розглянувши заяви Фусаря В.П. (вх. № Ф-810/19 від   09.11.2011 року), Смірнова Ю.М. (вх. № С-838/19 від 18.11.2011 року), Борщенко Н.В.  (вх. №  Б-850/19   від 23.11.2011 року), Грищенка О.П.  (вх. № Г-869/19  від 29.11.2011 року), Меркунової О.О. (вх. № М-866/19  від 28.11.2011 року), Войнова О.М. (вх. № В-878/19  від 29.11.2011 року), Колпака С.В. (вх. № К-880/19 від 29.11.2011 року), клопотання ПАТ „Науково-вробниче підприємство „Радій“ (вх. № 915/14 від 11.11.2011 року),  ПАТ  „Державна продовольчо-зернова корпорація України“ (вх. № 970/14 від 29.11.2011 року), врахувавши відповідні правовстановлюючі документи, -

виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Оформити право власності  Фусаря  Віктора Петровича   на житловий     будинок  та  господарські  будівлі,    що     розташовані     по   вул. Гоголя, 11  в м. Новоукраїнка.

2. Оформити право власності  Смірнова Юрія Михайловича  на житловий     будинок  та  господарські   будівлі,   що  розташовані  по  вул. ХХІ з’їзду КПРС, 23 в м. Новоукраїнка.

3. Оформити право власності Борщенко Наталі Василівни на приміщення контори приватного нотаріуса,  що  розташоване   по  вул. Леніна, 60-г в м. Новоукраїнка.

4. Оформити право власності  Грищенка Олексія Павловича  на житловий     будинок   та  господарські   будівлі,  що   розташовані    по   вул. Шевченка, 54/2 в м. Новоукраїнка.

5. Оформити право власності  Меркунової Ольги Олександрівни   на   господарську    споруду,    що    розташована    по   вул. Леніна, 92-а в м. Новоукраїнка.

6. Оформити право власності Войнова Олега Миколайовича на   реконструйовані квартири № 1 та № 2 під магазин промислових товарів,  що      розташовані по вул. Леніна, 80 в м. Новоукраїнка.

7. Оформити право власності Колпака Сергія Володимировича на житловий будинок та господарські будівлі, що розташовані по вул. Фурманова, 57 в м. Новоукраїнка.

8. Оформити право власності ПАТ „Науково-вробниче підприємство „Радій“   на майновий комплекс, що  розташований по вул. Курчатова, 34   в м. Новоукраїнка.

9. Оформити право власності ПАТ „Державна продовольчо-зернова корпорація   України“   на     майновий   комплекс, що розташований  по вул. Чайковського, 28 в м. Новоукраїнка, форма власності – державна.

10. Бюро технічної інвентаризації підготувати свідоцтва на право власності згідно даного рішення.

Міський голова                                                      О.Корінний