Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Громадські слухання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 05 •грудня• 2011, 13:42•

3 грудня 2011 року в приміщенні міського будинку культури № 3 відповідно до рішення Новоукраїнської міської ради перед місцевою громадою звітували депутати міської ради Чернова Ольга Миколаївна та Загорбенська Людмила Іванівна, а також міський голова Олександр Олександрович Корінний.

Громадські слухання пройшли в режимі відкритого та конструктивного діалогу і кожен з мешканців міста мав нагоду задати питання, які його турбують. Найчастіше люди зверталися до представників місцевої влади з такими питаннями: ремонт доріг, освітлення вулиць, графік та маршрут громадського транспорту тощо. Міський голова відповів на всі запитання та прислухався до пропозицій від жителів міста.