Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Заходи до міжнародного дня інвалідів •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •грудня• 2011, 17:53•

2 грудня 2011 року у місті відбулися заходи присвячені до міжнародного дня інвалідів.

О 10 годині ранку розпочався круглий стіл, на який були запрошені: заступник голови РДА Наталія Андріївна Степаненко, голова районної ради Годлевська Валентина Георгіївна, заступник міського голови Олександр Миколайович Руденко, керуюча УПСЗН Тетяна Петрівна Оліфіренко, головний лікар ЦРЛ Шилінський Ігор Миколайович, пастор церкви «Нове життя» Володимир Олексійович Торганський, представник організації «Червоний хрест» Аксамитна Наталія Вікторівна, начальник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування Одарченко Людмила Станіславівна, голова ради ветеранів Василь Якович Круценко, керівник районного управління пенсійного фонду Іщенко Володимир Іванович та люди з особливими потребами.

Було піднято дуже багато наболілих питань, серед яких: пільговий проїзд в місцевому транспорті, пільги на ліки та якість лікування, ремонт вулиць та освітлення тощо.

Теплими оплесками зустріли присутні працівників центрального палацу культури «Ювілейний», які подарували «винуватцям дійства» невеличкий концерт, після цього була мабуть найприємніша частина заходу, коли працівники соціальних служб вручили присутнім подарунки.

А вже о 14 годині дня для дітей з особливими потребами відбувся доброчинний концерт.