Увага! З 24 по 27 лютого на території України очикується значне зниження температури: з -14 до -20. БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

Клубу «ІКАР» - 10 років! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 01 •грудня• 2011, 09:06•

29 листопада 2011 року на базі Новоукраїнської ЗШ І – ІІІ ступенів № 8 відбувся ювілейний Чемпіонат інтелектуального клубу для учнів «ІКАР»-інтелектуального клубу активних романтиків. В цьому році  виповнилося 10 років його діяльності.

В 2001 році на базі школи № 8 за ініціативою учнів та педагогів був створений клуб інтелектуальних ігор. Починаючи з 2-5 команд цей рух зріс на сьогодні  в 30 команд школи та гостей з інших шкіл району.  Феномен цього інтелектуального руху в тому, що школярі граючи, розважаються, відпочивають, навчаються та отримують інформацію з різних сфер життя людини, тобто розвивають життєві компетентності. Учнів притягують інтелектуальні ігри, бо тут вони отримують позитивні емоції, нові знайомства, вчаться діяти в команді, відповідати швидко і правильно, а також стають впевнені в собі, в своїй значущості та  перемогах. Після уроків дітвора  розумно проводить своє дозвілля. На сьогодні на базі Новоукраїнської ЗШ І – ІІІ ст. № 8 інтелектуальними іграми займаються діти з 1 по 11 клас, а також педагогічний колектив.

На ювілейний Чемпіонат по грі «ЩО?ДЕ?КОЛИ?» завітали гості. Це перший президент цього клубу, заступник директора з навчально-виховної роботи в минулому, який був членом команди-переможця по брейн-рингу в Україні «Геркулес», а нині заступник мера міста Новоукраїнки Руденко О.М., який привітав клубівців з ювілеєм та подарував подарунок. В журі була працівник районної бібліотеки для дорослих, інтелектуал зі стажем Кукуруза Л.В., яка тісно співпрацює з клубом вже багато років. На гру завітали тренери з інших шкіл зі своїми вихованцями. Це педагог-організатор ЗШ І – ІІІ ст. № 4 Іщенко П.М.,  педагог-організатор ЗШ І – ІІІ ст. № 3 Берещенко І.П., заступник директора  з виховної роботи ЗШ І – ІІІ ст. № 3 Сергієнко О.Г., вчитель ЗШ І-ІІІ ст.№ 3, бувший гравець славнозвісної команди цієї ж школи «ШАНС» Мілютін С.Ю., які разом з учнями привітали клубівців зі святом. До них приєдналися працівник ЦДЮТ «Зоріт» Нероба С.А., вчитель Воронівської школи, бувший член команди «Електрочайники», яка неодноразово, багато років отримувала перемоги в районних та обласних інтелектуальних іграх Бабій О.М.  Ведучим змагань була заступник директора з навчально-виховної роботи школи № 8, нині президент клубу «ІКАР» Мошнягул О.І. Яка являється капітаном  знаменитої в місті та районі  команди  вчителів цієї ж школи «Скіф». Ця  команда неодноразово була переможцем міських інтелектуальних ігор для дорослих . З привітанням та побажанням виступила директор цієї школи Рибак Н.О. А потім президент клубу Мошнягул О.І. розповіла про історію створення клубу, познайомила з символікою та її значенням і розповіла про всі досягнення та перемоги учнів школи в районних та обласних інтелектуальних змаганнях за 10 років.

Були відзначені  тренери команд-члени Ради клубу ІКАР: вчитель історії Руденко Л.В., яка виховала не одне покоління переможців районних та обласних змагань, педагог-організатор Онищенко С.П. за особистий внесок в діяльність клубу, вчитель інформатики Таровик О.І., яка очолювала  і на сьогодні працює в прес-центрі клубу, Талашкевич Л.В., команди, якої є тепер переможцями районних змагань та привітали нового члена Ради клубу, заступника директора з виховної роботи Чіпляку Л.А.

Після привітань почалась гра для учнів та команди тренерів. Разом це було 27 команд : 150 учнів та 12 дорослих. Переможцями стали:  серед учнів 5 -6 класів- І місце одержали команда «Шанс» ЗШ І – ІІІ ст.. № 3, тренер Берещенко І.П., капітан Здохлій Данило; ІІ місце – «Торнадо» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Онищенко С.П., капітан Черних Роман; ІІІ місце – «Морські дияволи» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Руденко Л.В., капітан Марченко Катерина. Серед учнів 7 – 9 класів перемоги отримали: І  місце команда «IQ» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Талашкевич Л.В., капітан Савенко Олег; ІІ місце – «Адреналін» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Мошнягул О.І., капітан Панченко Крістіна; ІІІ місце розділили– «Ерудити» ЗШ І – ІІІ ст.. № 3, тренер Берещенко І.П., капітан Скороход Тетяна; «20-12» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Талашкевич Л.В., капітан Рева Вікторія; «Вікторія» ЗШ І – ІІІ ст.. № 4, тренер Іщенко П.М., капітан Турова Аліна. Найбільш результативними стали учні 10-11 класів: І  місце розділили– «Умніки» ЗШ І – ІІІ ст.. № 6, тренер Савчук Л.А., капітан Круценко Євгенія; «Ельбрус» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Онищенко С.П., капітан Тутов Владислав; «Apple» ЗШ І – ІІІ ст.. № 3, тренер Берещенко І.П, капітан Сіліч Юлія; ІІ місце – «Юпітер» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Онищенко С.П., капітан Берзул Марина; ІІІ місце – «Божевільні» ЗШ І – ІІІ ст.. № 8, тренер Бубнова Л.В., капітан Будній Олександр. Переможці були нагороджені ювілейними вимпелами та грамотами. Ось так цікаво, весело і корисно пройшов Чемпіонат клубу «ІКАР» по грі «ЩО?ДЕ?КОЛИ?». Всіх бажаючих потренувати свій інтелект та гарно відпочити запрошує на інші чемпіонати клуб інтелектуальних ігор «ІКАР».

Рада клубу «ІКАР»