Рада ветеранів освітян •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 25 •листопада• 2011, 17:08•

24 листопада 2011 року в приміщенні районної бібліотеки відбувся круглий стіл ветеранів-освітян, до роботи в якому також були запрошені міський голова Олександр Корінний, його заступник Олександр Руденко, голова районної ради ветеранів України Василь Круценко, працівники навчальних закладів. Тема зустрічі: «Власні думки щодо покращення виховання дітей та їхньої духовності».

На засіданні обговорювалося питання стану вихованості дітей, які проживають у нашому місті, та вплив оточуючого середовища на формування їхньої духовності.

Прозвучало багато слушних пропозицій, які об’єднані у єдину мету, - підвищення рівня вихованості підростаючого покоління. Задля цього педагоги з великим досвідом закликали усіх зацікавлених осіб посилити виховну роботу з дітьми і запропонували надавати у разі потреби свою допомогу в організації і проведенні у місті різноманітних заходів (дитячих конкурсів, спортивних та інтелектуальних змагань, виставки творчих робіт, майстер-класи тощо).

Також було зазначено, що абсолютна більшість дітей нашого міста мають гарні задатки для того, щоб у недалекому майбутньому прославити наш край своїми гарними здобутками.

Тож давайте спільними зусиллями допоможемо нашим юним новоукраїнцям вирости справжніми людьми, адже вони – найцінніше, що є у нас з вами.