Напередодні святкувань Нового року та Різдва, міський голова Олександр Корінний та секретар міської ради Людмила Вишневецька з подарунками та привітаннями завітали до міських дошкільних навчальних закладів. •PDF• •Друк•
••Середа•, 25 •грудня• 2013, 13:51•

На цей раз ДНЗ № 1 «Ромашка» отримали в подарунок новенький холодильник, ДНЗ № 5 «Берізка» пральну машинку-автомат, а ДНЗ «Барвінок» кондиціонер. Подарунок Звірівська філія дошкільного закладу «Ромашка» - дитячі краватки нашим малюкам – буде вручено трохи пізніше, після оплати коштів Державним Казначейством.

Варто зазначити, що протягом року дошкільні заклади не відчували себе без уваги з боку міської ради: у всіх ДНЗ було частково замінено старі вікна на енергозберігаючі пакети, у «Ромашці» відремонтовано покрівлю, «Барвінку» теж було зроблено покрівлю та встановлено водовідведення за сучасними технологіями, а також приємними подарунками для всіх вихователів та дітей стали новенькі ноутбуки, кольорові принтери та мультимедійні дошки разом з проекторами, що були придбані за кошти міського бюджету. Крім того ДНЗ № 1 «Ромашка» отримав новенький бойлер від депутата обласної ради Володимира Арсірія.

Підвівши підсумки 2013 року, Олександр Олександрович разом з Людмилою Дмитрівною подякували: колективам за гарну роботу, за наслідками якої всіх працівників ДНЗ було премійовано у грудні цього року, а батькам за плідну співпрацю, які завжди матеріально та морально допомагають колективам дитячих садочків.