«Про реалізацію проекту з питань доступу до публічної інформації» •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •грудня• 2013, 13:11•
                   Саме під такою назвою міським головою Олександром Корінним видано розпорядження від 03 грудня 2013 року № 166, в якому затверджено план заходів щодо реалізації проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України», розробленого за наслідками проведення тренінгу на дану тематику.

Планом заходів передбачено, зокрема, розроблення та затвердження сесією міської ради положення про громадську раду, затвердження плану її роботи, створення системи реєстрації публічної інформації, проведення круглого столу з питань реалізації проекту із залученням ЗМІ інших міст.

Нагадаємо, що проект «Доступ до публічної інформації в малих містах України» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.