10 грудня 2013 року відбулося пленарне засідання чергової сорок першої сесії міської ради шостого скликання, на якому розглянуто 26 питань. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 12 •грудня• 2013, 13:05•

Депутати  затвердили зміни до міського бюджету на 2013 рік, тимчасовий кошторис (у разі неприйняття міського бюджету до 31 грудня 2013 року), Порядок використання бюджетних коштів, передбачених на реалізацію міських програм, та зміни до міської програми „Зірка пам’яті“.

З метою зменшення розміру собівартості послуг та їх тарифів, які надаються міськими житлово-комунальними підприємствами населенню міста, депутати звільнили в 2014 році  Новоукраїнське ЖКП  та КП „Водокомунгосп“   від сплати   податку на землю, в частині, що надходить до міського бюджету та від сплати частини чистого прибутку, яка підлягає сплаті в міський бюджет,  залишивши її в розпорядженні  підприємств.

Також депутати задовольнили клопотання служби у справах дітей Новоукраїнської РДА, звільнивши її від сплати державного мита в 2014 році, в частині, що надходить до міського бюджету,при отриманні у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Новоукраїнського РУЮ дублікатів свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану з метою виконання органом опіки та піклування функцій щодо забезпечення захисту прав та інтересів дітей.

На сесії розглянуто ряд питань землекористування та землевідведення.

На звернення депутатського корпусу до Верховної Ради України про внесення змін до статті 1Закону України „Про пенсії за особливі заслуги перед Україною “щодо пенсійного забезпечення депутатів міських, селищних та сільських рад надійшла відповідь  Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Верховної Ради України. Зокрема голова комітету В. Сушкевич повідомляє, що у Верховній Раді України наразі зареєстровані та очікують розгляду два законопроекти, які стосуються депутатів місцевих рад. У разі їх підтримки більшістю парламенту питання щодо пенсійного забезпечення депутатів місцевих рад чотирьох і більше скликань може бути вирішене позитивно.