Вітаємо! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 09 •грудня• 2013, 08:06•
             Указом Президента України 671/2013 від 06.12.2013 року орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у зміцнення місцевого самоврядування в Україні, забезпечення розвитку територіальних громад, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено секретаря Новоукраїнської міської ради - Вишневецьку Людмилу Дмитрівну.

Шановна Людмило Дмитрівно, Новоукраїнська міська рада, її виконавчий комітет та вся територіальна громада від щирого серця вітає Вас з цією знаменною подією. Прийміть від нас щирі побажання доброго здоров`я, благополуччя, душевного тепла, якомога більшої кількості моментів непідробної радості. Подальших Вам успіхів у нелегкій справі примноження добра на нашій землі.