Доступ до публічної інформації •PDF• •Друк•
••Четвер•, 28 •листопада• 2013, 15:10•

27 листопада 2013 року в приміщенні виконкому Новоукраїнської міської ради відбувся тренінг-семінар на тему «Забезпечення доступу до публічної інформації в малих містах України», що проводився за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В тренінгу взяла участь робоча група, що була створена за ініціативи міського голови Олександра Корінного та в яку увійшли представники міських та центральної бібліотек, депутати міськради, незалежні журналісти та працівники апарату виконкому.

Метою тренінгу було надати службовцям органів місцевого самоврядування малих міст, громадським активістам та представникам ЗМІ сучасні знання щодо забезпечення права жителів м. Новоукраїнка на доступ до публічної інформації та навчити учасників тренінгу  застосовувати в своїй практичній діяльності законодавство з цієї теми.

Фахівці, що проводили тренінг, а це представники асоціації малих міст України Любов Лук’янцева та Кіровоградської асоціації "Громадські ініціативи" Віталій Тернавський, надали необхідну інформацію щодо забезпечення доступу до публічної інформації, розвинули необхідні компетенції роботи із зверненнями громадян та запитами і сформували необхідні навички для налагодження системи обліку публічної інформації.

Сподіваємось, це не остання програма, що проводитиметься за фінансової підтримки Європейського Союзу, а фахівці з асоціації малих міст України частіше навідуватимуться до нашого міста і не тільки з цього питання.