Сільгоспвиробники – надійна опора місцевого самоврядування. •PDF• •Друк•
••Середа•, 20 •листопада• 2013, 15:45•

Новоукраїнщина є агарним регіоном ­ тому найбільший внесок до бюджетів вносять підприємства саме цього виробничого сектору. Але більшість підприємств не обмежують свої зобов’язання лише сплатою податків. Розуміючи, що на сьогодні, лише за бюджетний кошт, соціальним закладам досить сутужно в повній мірі виконувати свої функції – керівники підприємств, разом з трудовими колективами, йдуть на допомогу школам, дитячим садочкам, закладам культури. Спільно із органами місцевого самоврядування спрямовують як фінансові, так і виробничі потужності на реалізацію різноманітних соціальних програм.

Напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства, ми зустрілись із Новоукраїнським міським головою Корінним Олександром Олександровичем, щоб розповісти читачам про сільгосппідприємства, які сприяють розвитку нашого міста.

Олександре Олександровичу, наведіть, будь ласка, приклади реалізації місцевих соціальних програм, які здійснюються за підтримки сільгоспвиробників?

­  З наближенням зими особливої актуальності набирає потреба у розчищенні доріг, як у минулі роки, так і у наступному зимовому періоді зголосились надати допомогу технікою та паливно­мастильними матеріалами для забезпечення очистки доріг від снігу підприємства: СТОВ «Степ­Агро» (керівник Арсірій В.В), ТОВ «Зерновик» (керівник Ігнатенко В.В.), СТОВ «Росія» (керівник Рибак С.М.), ТОВ «Нива­Н» (керівник Битко Г.О.).

У всіх на вустах акція «Зірка Пам’яті», головною метою якої є допомога ветеранам. Спільно з міською радою матеріальну допомогу ветеранам надають підприємства СТОВ «Степ –Агро», ТОВ «Нива­Н», СТОВ «Росія», ТОВ «Зерновик». Окрім зазначених підприємств, надають значну допомогу ТОВ «Рассвет» (керівник Макодзеба М.Г.) і СТОВ «Зоря» (керівники Олександр Іванович та його син Ігор Олександрович Литвиненки). Завдячуючи підтримці зазначених підприємств, ветерани, які проживають на території Новоукраїнської міської ради, отримують суттєву матеріальну допомогу не рідше трьох разів на рік, зокрема, до Дня Перемоги, Дня міста та Дня визволення Новоукраїнки від німецько­фашистських загарбників.

Щорічно, основний фінансовий тягар щодо організації відзначення Дня міста Новоукраїнка, несуть керівники сільгосппідприємств Володимир Вікторович Ігнатенко, Володимир Вікторович Арсірій, завжди раді прийти на допомогу громаді Микола Гаврилович Макодзеба, Олександр Іванович та Ігор Олександрович Литвиненки, Леонід Федорович Биканов, Леонід Федорович та Станіслав Леонідович Косенки, Рачик Олександрович Осипян.

До вагомої допомоги громаді можна віднести приклади постійного упорядкування міських сміттєзвалищ. Зазначеними роботами опікуються: ФГ «Землероб», СТОВ «Степ­Агро», ТОВ «Зерновик».

Міською радою спільно із СТОВ «Степ­Агро», здійснено ремонт пам’ятника, встановленого на честь визволителів Новоукраїнки – танка Т­34, здійснюється ремонт дороги до меморіалу на станції Адабаш.

Відчувають постійну турботу від сільгосппідприємств дитячі садочки, зокрема, у дитсадку «Барвінок» за їх підтримки замінено вікна та відремонтовано покрівлю (ТОВ «Зерновик»), придбане покриття на підлогу (СТОВ «Сеп­Агро»), а керівники ФГ «Землероб» подарували дітлахам іграшки.

ДНЗ №1 «Берізка» отримав від СТОВ «Степ­Агро» бойлер для потреб кухні.

Для міських палаців культури меценати придбали сценічні костюми, та постійно надають підтримку для організації святкових заходів.

Фінансування дослідницько­проектних робіт та виготовлення символіки міста повністю взяло на себе СТОВ «Степ­Агро».

Керівники підприємств В.Арсірій, В.Ігнатенко та Р.Осипян ­ з року врік допомагають в організації благодійних акції в підтримку дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування до Дня захисту дітей та Святого Миколая.

Володимир Вікторович Арсірій та Леонід Федорович Косенко надають допомогу в ремонті транспорту ЖКП – забезпечили двигуном та кузовом автомобіля.

За допомоги депутата обласної ради Арсірія В.В. ­ здійснено ремонт кладки через річку Помічнянку. Проведено випилювання аварійно­небезпечних  дерев, зокрема на території селища Цукрового заводу.

Це лише частина проблем, які допомагають вирішити сільгоспвиробники. На щастя, ряд корисних справ для громади міста можна продовжувати ще довго.

Від імені жителів міста Новоукраїнки, депутатського корпусу, виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, від себе особисто хочу висловити подяку і повагу нашим партнерам. Бажаю всім успіхів у праці, енергії, здоров’я міцного, нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Нехай завжди і у всіх справах вас супроводжує вдача, збуваються всі ваші найжаданіші мрії. Миру і злагоди вашим родинам, а колективам ­ взаєморозуміння, економічної стабільності та подальшого процвітання на благо кожного з нас і всієї нашої Батьківщини!

За матеріалами газети "Новоукраїнські вісті"