Ларін вручив екіпіровку кращим футболістам області. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 17 •листопада• 2011, 18:41•

14 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Федерації футболу Кіровоградської області за участі голови федерації, губернатора Кіровоградщини Сергія Ларіна.

На засіданні були підбиті підсумки 21-го чемпіонату області з футболу серед аматорських команд сезону 2011 року, затверджено підсумки першого кола першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2011-2012 років.

Дитяча команда «Аметист» (Олександрія) була відзначена за успішний виступ у фінальних Всеукраїнських змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» де посіла друге місце та стала кращою в першості області з футболу серед юнаків сезону 2010-2011 років.

Сергій Ларін нагородив комплектами футбольної форми, м’ячами та медалями представників команд, які стали чемпіонами області у другій групі: ФК «Новоукраїнка» - у західній зоні,  ФК «Нива-Тристар-Промінь» (с.Богданівка, Знам’янського району) – у східній зоні.
Звання чемпіона області у першій групі виборола команда "Локомотив - Хлібодар" зі Знам’янки.

Також членами виконкому обласної федерації футболу було обрано делегатів на ХІІІ Конгрес ФФУ, який відбудеться у Києві 30 листопада нинішнього року. Обласну федерацію футболу представлятимуть – Сергій Ларін (голова обласної федерації футболу), Віктор Безсмертний (перший заступник голови КОФФ) та Максим Березкін (президент ФК «Зірка»).

У зв’язку із наближенням ювілейної дати – 90-річчя футбольного клубу «Зірка», голова ОДА Сергій Ларін акцентував увагу учасників засідання на необхідності провести на достойному рівні підготовку до відзначення ювілею легендарного кіровоградського клубу. З цією метою, за пропозицією голови КОФФ, вже ближчим часом має бути створений відповідний організаційний комітет, який візьме на себе підготовку до відзначення у наступному році 90-річчя «Зірки».