"Зерновик" – володар Кубку району з волейболу •PDF• •Друк•
••Середа•, 20 •листопада• 2013, 15:06•

16 листопада 2013 року в спортивному залі комбінату хлібопродуктів відбувся розіграш Кубку району з волейболу серед команд ФСК та КФК, за який боролися 4 команди: "Зерновик" (м. Новоукраїнка), "Лан" (с. Новомиколаївка), "Атлант" (с. Новоєгорівка) та "Еней" (с. Рівне).

В результаті напружених баталій володарями Кубку району – 2013 стали дебютанти змагань – гравці новоукраїнського "Зерновика", які перемогли всіх суперників з однаковим рахунком 2:0. Вітання з першою перемогою приймають президент клубу, директор однойменного товариства Володимир Вікторович Ігнатенко, гравці команди Олександр Корінний (капітан команди), Богдан Зіненко, Олег Шевчук, Григорій Гетманенко, Олександр та Наталія Юренки, Олег Кислов, Сергій Сухина, Олег Корінний та тренер команди – Олександр Бондаренко.

Друге місце виборов досиить молодий, але амбіційний колектив новоєгорівського "Атланту" (тренер – Сергій Діденко), який переграв у очній зустрічі бронзових призерів з рівнянського "Енея" (тренер – Василь Демченко). Без свого капітана Олега Макодзеби  новомиколаївський "Лан", хоч і продемонстрував доволі пристойну гру, та все ж таки змушений був замкнути четвірку команд-учасниць.

За традицією було визначено кращих гравців турніру, ними стали: новоєгорівці Сергій та Костянтин Діденки, Олександр Юренко  і Олег Шевчук  із "Зерновика", Микола Антонюк з " Лану", а кращим тренером визнано наставника чемпіонів Олександра Бондаренка.

Попереду – новий волейбольний сезон, то ж бажаємо командам і глядачам чудової гри та гарних результатів!

За  матеріалами  районної  федерації  волейболу