Вітаємо! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 18 •листопада• 2013, 11:52•

Указом Президента України № 634/2013 від 13.11.2013 року орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджено члена виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, депутата обласної ради, директора ТОВ «Степ-Агро» - Арсірія Володимира Вікторовича.

Шановний Володимире Вікторовичу, Новоукраїнська міська рада, її виконавчий комітет, працівники апарату міськвиконкому та вся громада міста від щирого серця вітають Вас з цією заслуженною нагородою!

Прийміть від нас щирі побажання доброго здоров`я, благополуччя, душевного тепла, якомога більшої кількості моментів непідробної радості. Подальших Вам успіхів у нелегкій справі примноження добра на благо жителів Новоукраїнщини.

Міський голова                                          Олександр Корінний