12 листопада 2013 року відбулося пленарне засідання чергової тридцять дев’ятої сесії міської ради шостого скликання, на якому розглянуто 28 питань. •PDF• •Друк•
••Середа•, 13 •листопада• 2013, 16:58•

Зокрема депутатами обговорювався проект Асоціації малих міст України „Доступ до публічної інформації в малих містах України“, реалізація якого відбувається за фінансової  підтримки Європейського союзу.

Також депутати затвердили:

звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року, розпорядження міського голови видані у міжсесійний період;

порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств територіальної громади м. Новоукраїнка;

проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вулиці Воровського від вулиці Демченка до вулиці Чапаєва в м. Новоукраїнка.

На сесії  внесено зміни до  показників міського бюджету.

З метою вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини,  забезпечення рівня соціальної захищеності, сприяння у вирішенні соціально-побутових питань та захист інтересів ветеранів  депутатами  затверджено Міську програму „Зірка пам’яті“  на 2014-2015 року.

Керівники міських комунальних підприємств прозвітували перед депутатами міської ради про роботу підприємств за 9 місяців 2013 року і отримали доручення забезпечити:

надання своєчасних та якісних послуг населенню міста Новоукраїнка;

виконання заходів щодо безперебійної роботи підприємств в осінньо-зимовий період 2013-2014 років;

виконання основних заходів пожежної та техногенної безпеки щодо підготовки об’єктів і населених пунктів на території Новоукраїнської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року, затверджених розпорядженням міського голова від 15.10.2013 року № 143;

постійний контроль за станом об’єктів житлово-комунального господарства, зокрема інженерних мереж та обладнання на них, у разі виявлення фактів пошкодження чи крадіжок термінову заміну пошкоджених та викрадених люків;

виконання вимог Закону України „Про звернення громадян“.

Депутати надали ТОВ „ІСП ШТОРМ“  в користування освітлювальні опори для монтажу оптико-волоконого кабелю, що розташовані по вул. Метелькова  ( в кількості   28 шт.) та вул. Леніна  ( в кількості ­ 43 шт.) міста Новоукраїнка, терміном на 10 років та дозвіл СТОВ „Степ-Агро“ на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами  на  2014 рік.

На сесії розглянуто ряд питань землекористування та землевідведення.

Депутатами міської ради у вересні 2013 року було направлено звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про вирішення питання щодо надання адресної допомоги пільговим категоріям громадян. А 25 жовтня 2013 року надійшла відповідь з Міністерства соціальної політики України, у якому говориться про те, що відповідно до доручення Першого віце-прем’єр- міністра України Арбузова С.Г. Мінінфраструктури разом з іншими зацікавленими органами виконавчої влади протягом 2013 року має розробити методологію обліку перевезень пільгових  категорій громадян. Згідно з зазначеним дорученням Мінсоцполітики разом з Мінфіном, Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, Мінюстом та Житомирською облдержадміністрацією має розробити механізм запровадження адресного надання пільг з оплати проїзду окремим категоріям громадян, виходячи із затверджених нормативів кількості пільгових поїздок на місяць, а також розглянути питання щодо визначення  Житомирської області пілотним проектом щодо адресного надання пільг з оплати проїзду громадянам, які мають таке право.

Депутатами міської ради з метою забезпечення безпеки руху пішоходів, громадян, які користуються послугами громадського транспорт, водіїв, які обслуговують транспорт загального користування і відповідають за пасажирів, яких вони перевозять,  прийнято рішення про направлення листа до Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області про здійснення контролю за дотриманням власниками автотранспорту дорожніх знаків та розмітки, встановлених на території міста Новоукраїнка за погодження з ДАІ, особливо біля автобусних зупинок та по руху транспорту загального користування.