«Степ­Агро» ­ «Колос» ­ 4:1 •PDF• •Друк•
••Четвер•, 15 •серпня• 2013, 07:55•
                У другому турі чемпіонату області з футболу серед ветеранів збірна команда Новоукраїнського району «Степ­Аагро» приймала  долинський «Колос».

Незважаючи на втрати в складі, наша команда домінувала на полі та здобула перемогу 4:1.

На початку гри Руслан Гаєвський відкрив рахунок, а ближче до завершення 1 тайму О. Корінний довів рахунок до 2:0.

З голу у ворота новоукраїнців розпочали 2 тайм долинчани, відігравши 1 м’яч, але згодом захисник гостей зрізав м’яч у свої ворота, збільшивши перевагу «Степ­Агро» ­ 3:1.

А переможну крапку матчу поставив граючий тренер Олександр  Корінний ­  4:1.

Після двох турів наша команда має максимум очок – 6  і розділяє першу сходинку турнірної таблиці  із командою СКА «Енерго», яка має в активі також дві перемоги.

11 серпня на центральному  стадіоні Новоукраїнки «Степ­Агро» та СКА «Енерго» зійдуться в очному протистоянні і вирішать: хто очолить таблицю турніру.

Тож 11 серпня, о  18 годині запрошуємо підтримати нашу команду!