«Степ­Агро» -­ «УкрАгроКом» 3:2 •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 02 •серпня• 2013, 14:14•

1 серпня стартував п’ятий чемпіон області серед ветеранів.

Новоукраїнщину представляє збірна району «Степ­Агро» (Президент клубу ­ В.Арсірій, головний тренер ­ О.Корінний)

Матч відкриття відбувся на місцевому стадіоні «Колос», в якому наша збірна зустрічалась з минулорічним чемпіоном головківським  «УкрАгроКомом»

В складі гостей грали спортсмени, які в минулому захищали кольори команд­професіоналів, зокрема кіровоградської «Зірки», олександрійської «Поліграфтехніки». Тому й недивно, що територіальною та ігровою перевагою володіли гості.

Проте, за рахунок повної самовіддачі та великої волі до перемоги, нашим ветеранам вдалось перемогти минулорічних чемпіонів з рахунком 3 : 2 і очолити турнірну таблицю після першого туру.

На 5 хвилині матчу перший гол забив Володимир Ковбасюк, а вкінці 1 тайму Роман Андрієнко встановив рівновагу – 1 : 1.

На 62 хвилині Олександр Корінний збільшив перевагу ­ 2 : 1.

За три хвилини Володимир  Ковбасюк здійснив дубль ­ і рахунок став 3:1.

Маючи багато моментів «УкрАгроКом» спромігся лише на 1 м’яч у ворота господарів за півтори хвилини до кінця матчу.

Наступні ігри на нашому стадіоні відбудуться:

4 серпня 16:00 «Степ­Агро» зіграє із долинським «Колосом»

11 серпня о 18:00 проти кіровоградського «Енерго», потім будуть 4 матчі на виїзді.

Завершиться турнір 1 вересня домашнім матчем проти кіровоградської команди  «СРСР».

За матеріалами газети "Новоукраїнські вісті"