Будьте обачними! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 28 •травня• 2013, 16:03•

Шановні жителі м. Новоукраїнки!

Якщо говорити мовою статистики, 95% пожеж, які сталися на території району з початку цього року, виникли у приватних домоволодіннях та житлових будинках громадян.

Серед найбільш поширених причин виникнення пожеж – необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електроприладів. Крім того, більшість випадків гибелі людей у житловому секторі сталася саме через паління у нетверезому стані та порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів.

Тож нагадаємо: аби захистити свої домівки від вогню, не паліть у ліжку, слідкуйте за справністю електропроводки та пічного опалення, вчасно очищуйте димоходи від сажі, користуйтеся лише сертифікованим газовим обладнанням та електронагрівальними приладами.

Будьте обачними, бережіть майно та цінуйте життя!

Віталій Петренко

Начальник Новоукраїнського РВ Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Кіровоградській області.